TMDK tábor csoportok vizsgálatainak ismertetése

A hallgatók interjúkat adtak a Széchenyi István Egyetem Alumni magazinjának következő számához. A magazin az Egyetem öregdiákjainak és oktatóinak körében nagyon közkedvelt kiadvány. Az interjúkon kívül az Egyetemi Médiaközpont előtt is bemutatásra kerültek az egyes csoport feladatok, akik az Egyetem és a Tanszék számára hasznos a szakmai munkát bemutató videó anyagot készítenek. A film várhatóan heteken belül megjelenik és megtekinthető lesz weboldalunkon.

Nagy élmény volt látni, hogy a tulajdonképpen a szakmán kívülről érkező riporterek és érdeklődök milyen érdeklődéssel fogadták a laborokban végzett csoportmunkákat.

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XV. vándorgyűlése 2017. október 19. - 2017. október 20.
Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.