TMDK tábor csoportok vizsgálatainak ismertetése

A hallgatók interjúkat adtak a Széchenyi István Egyetem Alumni magazinjának következő számához. A magazin az Egyetem öregdiákjainak és oktatóinak körében nagyon közkedvelt kiadvány. Az interjúkon kívül az Egyetemi Médiaközpont előtt is bemutatásra kerültek az egyes csoport feladatok, akik az Egyetem és a Tanszék számára hasznos a szakmai munkát bemutató videó anyagot készítenek. A film várhatóan heteken belül megjelenik és megtekinthető lesz weboldalunkon.

Nagy élmény volt látni, hogy a tulajdonképpen a szakmán kívülről érkező riporterek és érdeklődök milyen érdeklődéssel fogadták a laborokban végzett csoportmunkákat.

Elektronikus ZH nap 2016. december 9.
Levelezős konzultációs hétvége 2016. december 9. 08:00 - 2016. december 10. 18:00
Téli záróvizsga időszak kezdete (kereszt MSc) 2016. december 12. 08:00 - 08:20
Vizsgaidőszak kezdete 2016. december 12. 08:00 - 08:20