TMDK tábor csoportok vizsgálatainak ismertetése

A hallgatók interjúkat adtak a Széchenyi István Egyetem Alumni magazinjának következő számához. A magazin az Egyetem öregdiákjainak és oktatóinak körében nagyon közkedvelt kiadvány. Az interjúkon kívül az Egyetemi Médiaközpont előtt is bemutatásra kerültek az egyes csoport feladatok, akik az Egyetem és a Tanszék számára hasznos a szakmai munkát bemutató videó anyagot készítenek. A film várhatóan heteken belül megjelenik és megtekinthető lesz weboldalunkon.

Nagy élmény volt látni, hogy a tulajdonképpen a szakmán kívülről érkező riporterek és érdeklődök milyen érdeklődéssel fogadták a laborokban végzett csoportmunkákat.

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Diplomaátadó ünnepély - MK 2017. június 24. 14:00 - 15:00
Szenátusi ülés 2017. június 26. 14:00 - 16:00