1. téma: Különbözőképpen terhelt talajok torziós nyírási vizsgálata

• Az országban egyedül a Széchenyi István egyetem geotechnikai laboratóriumában fellelhető kombinált torziós nyíróberendezés és talajoszlop-rezonanciás vizsgálóberendezés segítségével száraz durva szemcséjű talajok tiszta ciklikus nyírás esetén várható viselkedésének vizsgálata. A vizsgálatok célja az akár publikálható vizsgálati eredmények kinyerésén túl a hallhatók talajmechanikai mintakészítési gyakorlatának, műszaki méréstechnikai jártasságának fejlesztése, és a fejlett talajmechanikai elméletekkel való megismerése.
  • témavezető: Dr. Richard Ray PhD egyetemi tanár

• Baranyi Krisztián
  • Hajdú Gábor
  • Mátyás Kevin
  • Tanai Zsófia

Elektronikus ZH nap 2016. december 9.
Levelezős konzultációs hétvége 2016. december 9. 08:00 - 2016. december 10. 18:00
Téli záróvizsga időszak kezdete (kereszt MSc) 2016. december 12. 08:00 - 08:20
Vizsgaidőszak kezdete 2016. december 12. 08:00 - 08:20