1. téma: Különbözőképpen terhelt talajok torziós nyírási vizsgálata

• Az országban egyedül a Széchenyi István egyetem geotechnikai laboratóriumában fellelhető kombinált torziós nyíróberendezés és talajoszlop-rezonanciás vizsgálóberendezés segítségével száraz durva szemcséjű talajok tiszta ciklikus nyírás esetén várható viselkedésének vizsgálata. A vizsgálatok célja az akár publikálható vizsgálati eredmények kinyerésén túl a hallhatók talajmechanikai mintakészítési gyakorlatának, műszaki méréstechnikai jártasságának fejlesztése, és a fejlett talajmechanikai elméletekkel való megismerése.
  • témavezető: Dr. Richard Ray PhD egyetemi tanár

• Baranyi Krisztián
  • Hajdú Gábor
  • Mátyás Kevin
  • Tanai Zsófia

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. április 17. - 2017. április 18.
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.