1. téma: Különbözőképpen terhelt talajok torziós nyírási vizsgálata

• Az országban egyedül a Széchenyi István egyetem geotechnikai laboratóriumában fellelhető kombinált torziós nyíróberendezés és talajoszlop-rezonanciás vizsgálóberendezés segítségével száraz durva szemcséjű talajok tiszta ciklikus nyírás esetén várható viselkedésének vizsgálata. A vizsgálatok célja az akár publikálható vizsgálati eredmények kinyerésén túl a hallhatók talajmechanikai mintakészítési gyakorlatának, műszaki méréstechnikai jártasságának fejlesztése, és a fejlett talajmechanikai elméletekkel való megismerése.
  • témavezető: Dr. Richard Ray PhD egyetemi tanár

• Baranyi Krisztián
  • Hajdú Gábor
  • Mátyás Kevin
  • Tanai Zsófia

Központi áramszünet 2017. augusztus 25. - 2017. augusztus 26.
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév első félévére 2017. augusztus 28. 06:00 - 2017. szeptember 2. 23:55
Gólyahét 2017. augusztus 30. 00:00 - 2017. szeptember 3. 12:00