3. téma: Lécrácshéj szabad lengéseinek vizsgálata

• A keretek csomóponti kialakításainak hatása sajátfrekvenciáikra, és az azokhoz tartozó rezgésalakokra. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából. Továbbá a hallgatók modellépítési, modelltervezési, műszaki mérési jártasságának fejlesztése.
  • témavezető: Halvax Katalin egyetemi tanársegéd

• Alt Zsolt
  • Györei Marcell
  • Marcsik Martin

Központi áramszünet 2017. augusztus 25. - 2017. augusztus 26.
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév első félévére 2017. augusztus 28. 06:00 - 2017. szeptember 2. 23:55
Gólyahét 2017. augusztus 30. 00:00 - 2017. szeptember 3. 12:00