3. téma: Lécrácshéj szabad lengéseinek vizsgálata

• A keretek csomóponti kialakításainak hatása sajátfrekvenciáikra, és az azokhoz tartozó rezgésalakokra. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából. Továbbá a hallgatók modellépítési, modelltervezési, műszaki mérési jártasságának fejlesztése.
  • témavezető: Halvax Katalin egyetemi tanársegéd

• Alt Zsolt
  • Györei Marcell
  • Marcsik Martin

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.