3. téma: Lécrácshéj szabad lengéseinek vizsgálata

• A keretek csomóponti kialakításainak hatása sajátfrekvenciáikra, és az azokhoz tartozó rezgésalakokra. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából. Továbbá a hallgatók modellépítési, modelltervezési, műszaki mérési jártasságának fejlesztése.
  • témavezető: Halvax Katalin egyetemi tanársegéd

• Alt Zsolt
  • Györei Marcell
  • Marcsik Martin

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Selejtezés leadási határideje 2017. április 24. 00:00 - 2017. május 9. 23:55
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.
Munkaszüneti nap 2017. május 1.
Záróvizsga jelentkezési időszak 2017. május 1. - 2017. május 15.