4. téma: Oszlop-konzol kapcsolat statikus és dinamikus vizsgálata

• A kapcsolat változó geometriai kialakításának hatása annak ciklikus terhelés nyomán bekövetkező teljesítmény-leromlási jellemzőire. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából.
  • témavezető: Cserpes Imre egyetemi tanársegéd

• Borbély Dániel
  • Juhász Dávid
  • Mező Péter
  • Szabó Dalma

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.