4. téma: Oszlop-konzol kapcsolat statikus és dinamikus vizsgálata

• A kapcsolat változó geometriai kialakításának hatása annak ciklikus terhelés nyomán bekövetkező teljesítmény-leromlási jellemzőire. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából.
  • témavezető: Cserpes Imre egyetemi tanársegéd

• Borbély Dániel
  • Juhász Dávid
  • Mező Péter
  • Szabó Dalma

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Selejtezés leadási határideje 2017. április 24. 00:00 - 2017. május 9. 23:55
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.
Munkaszüneti nap 2017. május 1.
Záróvizsga jelentkezési időszak 2017. május 1. - 2017. május 15.