4. téma: Oszlop-konzol kapcsolat statikus és dinamikus vizsgálata

• A kapcsolat változó geometriai kialakításának hatása annak ciklikus terhelés nyomán bekövetkező teljesítmény-leromlási jellemzőire. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából.
  • témavezető: Cserpes Imre egyetemi tanársegéd

• Borbély Dániel
  • Juhász Dávid
  • Mező Péter
  • Szabó Dalma

Elektronikus ZH nap 2016. december 9.
Levelezős konzultációs hétvége 2016. december 9. 08:00 - 2016. december 10. 18:00
Téli záróvizsga időszak kezdete (kereszt MSc) 2016. december 12. 08:00 - 08:20
Vizsgaidőszak kezdete 2016. december 12. 08:00 - 08:20