5. téma: Épületek földrengések szempontjából történő osztályozásának vizsgálata Győr egy kisebb területén

• Az épület-sérülékenység megállapításához az egyik alapvető feladat az adott zónába tartozó épületállomány feltérképezése, osztályozása földrengés kockázati szempontból. A várható csúcsgyorsulás függvényében minden a sérülékenységi osztályokhoz tartozó épületek károsodásának mértéke megállapítható, így a település földrengés kockázata megbecsülhető. Cél egy kisebb területen a módszer működésének vizsgálata, javaslatok megfogalmazása a későbbi kutatások számára.
  • témavezető: Kegyes-Brassai Orsolya egyetemi adjunktus

• Kada Zoltán
  • Márhoffer János
  • Majlinger Richárd
  • Reider Zoltán

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.