5. téma: Épületek földrengések szempontjából történő osztályozásának vizsgálata Győr egy kisebb területén

• Az épület-sérülékenység megállapításához az egyik alapvető feladat az adott zónába tartozó épületállomány feltérképezése, osztályozása földrengés kockázati szempontból. A várható csúcsgyorsulás függvényében minden a sérülékenységi osztályokhoz tartozó épületek károsodásának mértéke megállapítható, így a település földrengés kockázata megbecsülhető. Cél egy kisebb területen a módszer működésének vizsgálata, javaslatok megfogalmazása a későbbi kutatások számára.
  • témavezető: Kegyes-Brassai Orsolya egyetemi adjunktus

• Kada Zoltán
  • Márhoffer János
  • Majlinger Richárd
  • Reider Zoltán

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Szenátusi ülés 2017. június 26. 14:00 - 16:00
Diplomaátadó ünnepély - MÉK 2017. június 30. 15:00 - 17:00