5. téma: Épületek földrengések szempontjából történő osztályozásának vizsgálata Győr egy kisebb területén

• Az épület-sérülékenység megállapításához az egyik alapvető feladat az adott zónába tartozó épületállomány feltérképezése, osztályozása földrengés kockázati szempontból. A várható csúcsgyorsulás függvényében minden a sérülékenységi osztályokhoz tartozó épületek károsodásának mértéke megállapítható, így a település földrengés kockázata megbecsülhető. Cél egy kisebb területen a módszer működésének vizsgálata, javaslatok megfogalmazása a későbbi kutatások számára.
  • témavezető: Kegyes-Brassai Orsolya egyetemi adjunktus

• Kada Zoltán
  • Márhoffer János
  • Majlinger Richárd
  • Reider Zoltán

Nyári záróvizsga időszak a jogász szakon 2017. március 1. - 2017. június 16.
Munkaszüneti nap 2017. március 15. - 2017. március 16.
Kurzuskiírási időszak 2017. március 20. 00:00 - 2017. április 7. 23:00
Munkaszüneti nap 2017. április 17. - 2017. április 18.
Finanszírozási forma módosítására jelentkezés 2017. április 24. - 2017. április 29.