TMDK tábor csoportok vizsgálatainak ismertetése

A hallgatók interjúkat adtak a Széchenyi István Egyetem Alumni magazinjának következő számához. A magazin az Egyetem öregdiákjainak és oktatóinak körében nagyon közkedvelt kiadvány. Az interjúkon kívül az Egyetemi Médiaközpont előtt is bemutatásra kerültek az egyes csoport feladatok, akik az Egyetem és a Tanszék számára hasznos a szakmai munkát bemutató videó anyagot készítenek. A film várhatóan heteken belül megjelenik és megtekinthető lesz weboldalunkon.

Nagy élmény volt látni, hogy a tulajdonképpen a szakmán kívülről érkező riporterek és érdeklődök milyen érdeklődéssel fogadták a laborokban végzett csoportmunkákat.

Alkotóhét 2018. szeptember 24. 00:00 - 2018. szeptember 30. 23:00
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.
Akadémiai Nap 2018. szeptember 26.
Elektronikus ZH nap 2018. szeptember 28.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 28. 00:00 - 2018. szeptember 29. 23:00