1. téma: Különbözőképpen terhelt talajok torziós nyírási vizsgálata

• Az országban egyedül a Széchenyi István egyetem geotechnikai laboratóriumában fellelhető kombinált torziós nyíróberendezés és talajoszlop-rezonanciás vizsgálóberendezés segítségével száraz durva szemcséjű talajok tiszta ciklikus nyírás esetén várható viselkedésének vizsgálata. A vizsgálatok célja az akár publikálható vizsgálati eredmények kinyerésén túl a hallhatók talajmechanikai mintakészítési gyakorlatának, műszaki méréstechnikai jártasságának fejlesztése, és a fejlett talajmechanikai elméletekkel való megismerése.
  • témavezető: Dr. Richard Ray PhD egyetemi tanár

• Baranyi Krisztián
  • Hajdú Gábor
  • Mátyás Kevin
  • Tanai Zsófia

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00