3. téma: Lécrácshéj szabad lengéseinek vizsgálata

• A keretek csomóponti kialakításainak hatása sajátfrekvenciáikra, és az azokhoz tartozó rezgésalakokra. Cél az adott feladathoz megfelelő vizsgálati és kiértékelési módszer kidolgozása kezdeti mérési eredmények előállítása a módszer alkalmasságának igazolása céljából. Továbbá a hallgatók modellépítési, modelltervezési, műszaki mérési jártasságának fejlesztése.
  • témavezető: Halvax Katalin egyetemi tanársegéd

• Alt Zsolt
  • Györei Marcell
  • Marcsik Martin

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00